Začína 6. ročník!

November 27, 2018

ŠTARTUJEME 6. ROČNÍK !

1. decembra 2018 odštartuje už 6. ročník celoslovenskej súťaže Hľadá sa energia!, ktorá je určená pre žiakov základných škôl a osemročných gymnázií. Usporiadateľom súťaže je Západoslovenská energetika a.s.

 

Poslaním súťaže je rozšírenie vedomostí detí a mládeže o energetike, ekológii, osvojení si zásad zodpovedného správania sa k životnému prostrediu, zvýšenie bezpečnosti detí a v neposlednom rade oživenie náplne voľného času mladej generácie. Na trojčlenné žiacke tímy čaká séria štyroch jedinečných úloh, ktoré preveria nie len ich vedomosti, ale podporia aj ich kreativitu, kritické myslenie, manuálnu zručnosť, prezentačné schopnosti a tímovú spoluprácu.

 

UŽITOČNÉ INFO

1. Nezabudnite, že do súťaže je možné zapojiť sa kedykoľvek v jej priebehu. Avšak, pre tých najvytrvalejších máme prichystané extra body, za vyriešenie úloh v odporúčanom termíne.

2. Pre akékoľvek otázky k úlohám môžete použiť náš CHAT priamo na stránke, pre rýchlejšiu komunikáciu stačí predtým zadať svoj email.

3.  Na konci súťaže odmeníme v 3 kategóriách najlepší tím, najlepšiu školu a najaktívnejšieho učiteľavecnými cenami v hodnote viac ako  3 000 €. 

 

PRIPRAVENÍ?

Poďte s nami natočiť krátke vzdelávacie video, skonštruovať model SMART pouličného osvetlenia, spraviť interview či vzdelávací plagát pre vašu školu!

Zaregistrujte svoj tím a vyriešte čo najviac úloh od 1. decembra 2018 do 31. mája 2019 a s tými najlepšími tímami sa stretneme už v júni vo Finále v Elektrárni Piešťany!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Odporúčaná novinka

ONLINE FINÁLE A VÝSLEDKY 7. ROČNÍKA

June 29, 2020

1/10
Please reload

Posledné novinky

April 28, 2020

Please reload

Archív
Please reload

Hľadať podľa tagu
© 2013 - 2020  by OZ NOW 
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon