Odštartovali sme

March 1, 2018

1. marca 2018 odštartoval už 5. ročník celoslovenskej súťaže "Hľadá sa energia!", určený pre žiakov základných škôl a osemročných gymnázií. Usporiadateľom súťaže je Západoslovenská energetika a.s.

 

Poslaním súťaže je rozšírenie vedomostí detí a mládeže o energetike, ekológii, osvojení si zásad zodpovedného správania sa k životnému prostrediu, zvýšenie bezpečnosti detí a v neposlednom rade oživenie náplne voľného času mladej generácie. Na trojčlenné žiacke tímy čaká séria štyroch jedinečných úloh, ktoré preveria nie len ich vedomosti, ale podporia aj ich kreativitu, kritické myslenie, manuálnu zručnosť, prezentačné schopnosti a tímovú spoluprácu.

 

NOVINKY

Piaty ročník súťaže prináša hneď niekoľko noviniek, ako je nová webová stránka, chat priamo na stránke, možnosť zapojiť sa do súťaže kedykoľvek počas jej trvania, súťaž aj pre zapojených učiteľov, odmeny pre všetky tímy, ktoré získajú aspoň 30 bodov v súťaži, či veľké finále 5 najlepších tímov o hlavné výhry v hodnote viac ako  3 000 €. Na súťažné tímy čaká hlavne veľa nových vedomostí, zaujímavostí, ale aj zábavy pri „hľadaní energie“.

 

Na konci súťaže bude odmenená najaktívnejšia škola hlavnou cenou – poukážkou v hodnote 500 €.  

 

PRIPRAVENÍ?

Poďte s nami vytvoriť komix, natočiť krátke vzdelávacie video, vymyslieť a zrealizovať na škole svoj vlastný úsporný nápad, či zostrojiť funkčné rádio!

Zaregistrujte svoj tím a vyriešte čo najviac úloh od 1. marca do 31. mája 2018 a s tými najlepšími tímami sa stretneme už v júni vo Finále v Elektrárni Piešťany!

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Odporúčaná novinka

ONLINE FINÁLE A VÝSLEDKY 7. ROČNÍKA

June 29, 2020

1/10
Please reload

Posledné novinky

April 28, 2020

Please reload

Archív
Please reload

Hľadať podľa tagu
© 2013 - 2020  by OZ NOW 
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon